Büyülübağ Cabernet Sauvignon Reserve 2009

Çok güçlü, yoğun, çok güzel. Boğazınızdan yumuşacık kayıp gidecek bir şarap değil, “ben burdayım, çarpıcıyım ve kalıcıyım” diyerek dilinize damağınıza iyice çarpıp geçecek, meyvemsi ve hatta biraz çikolatamsı tatlılıkta aromaları olan, etkileyici bir kırmızı.

Büyülübağ gerçekten farklı bir şeyler yapıyor olmalı. Henüz beğenmediğim bir şaraplarını hatırlamıyorum. Umut Özdemir de ”Türkiye’nin en iyi Cabernet Sauvignon şaraplarını yapan üretici” olarak tanımlamış kendilerini. Ben de kendilerini beğeniyor ve şaraplarını saygıyla selamlıyorum.

This entry was posted in 30 TL'nin üzerindeki şaraplar, Şarap Deneyimleri and tagged , . Bookmark the permalink.

3 Responses to Büyülübağ Cabernet Sauvignon Reserve 2009

  1. Emel says:

    Bu sarabi begenlere Pamukkale Anfora Cabernet Sauvignon Reserve 2009′u denemelerini tavsiye ediyorum. Özellikle havalandirdiktan sonra daha da guzellesen, damaginizda biraktigi yogun meyvemsi aromasi denemeye deger.

  2. Elif Ersin Sarıgül says:

    Ooo kimler gelmiş! Hoşgeldiniz Emel Hanım, sizi buralarda böyle tavsiyeler verirken gördüğüme göre artık kendimi etkili bir blog yazarı sayabilirim diye düşünüyorum :) Saygıdeğer önerinizi kesinlikle değerlendireceğimi belirtmek isterim. Beyefendiye selamlar :)

  3. Ca says:

    Kanyon daki sarap tadiminda denemistim ve cok begenmistim. Guzel bir sarap.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*

* Copy This Password *

* Type Or Paste Password Here *

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>