Sensus Galata

Galata’da Kuledibi’ndeki Anemon Oteli’nin altında şarap severler için güzel bir yer var: Sensus Şarap ve Peynir Butiği. Neden harika derseniz, öncelikle sayısız yerli şarabı, gayet uygun fiyatlara alabilir, isterseniz evinizde, isterseniz Sensus’ta içebilirsiniz. Hangi şarabı alacağınız hakkında Sensus ekibine danışabilir, onların yönlendirmesiyle seveceğiniz şaraplara ulaşabilirsiniz. Menüdeki atıştırmalıklardan söyleyebilir, gece 11′e kadar sakin bir ortamda sohbet edip şarap içerek keyif çatabilirsiniz.

Gözünüzün önünde daha net bir resim çizmek için biraz daha detay vereyim. Biz 5 kişi saat 20:00 civarı girdiğimiz mekanda bir oraya bir buraya dolaşarak içeceğimiz şarapları önce tattık, sonra beğendiklerimizin birer şişesini istedik, 3-4 farklı atıştırma tabağı söyledik, birimiz çilek ve şampanya bile istedi. Saatler 23:00′e yaklaşırken hesabı istedik ve kişi başı 35 TL düşecek bir hesap geldi. Sizin için bu koşullar uygunsa, programınızı yaparken mekanın gece 23:00′te kapandığını unutmayın.

This entry was posted in Şarap Deneyimleri and tagged . Bookmark the permalink.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*

* Copy This Password *

* Type Or Paste Password Here *

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>