Kayra Vintage Cabernet Sauvignon 2009

Bu şaraptan gören olursa bana haber verebilir mi? 2009 rekoltesinden bulamadım, 2010 aldım evde beni bekliyor şu an.

Bu şarabı bir gece, yurt dışından iş için gelen misafirlerimizi ağırladığımız bir ortamda içtim ve gerçekten çok beğendim. Aslında menüden seçen de bendim ama bu kadar iyi çıkmasını beklemiyordum gerçekten, bilsem çoktan evde stoklamış olabilirdim :)Size bu yazıyı yazana kadar üzerinden biraz zaman geçti ve not da alamamıştım, ama dün tatmışım gibi hatırlıyorum tadını. Güçlü ve kompleks bir yapısı, zarif tanenleri ve boğazımdan kadifemsi bir keyifle kayıp gidişi ile çok güzel bir şarap Kayra Vintage Cabernet Sauvignon 2009.

Kayra Vintage serisi şarapları gerçekten güzel, ama rekolteden rekolteye (şarabın hangi yıl hasat edilen üzümlerle yapıldığına göre) farklılık olabiliyor elbette. Onlinemahzen’de şu an Kayra Vintage serisi şarapları indirimde (38 TL), ilginizi çekiyorsa kaçırmayın derim, ama bu şarabın 2009 rekoltesi ne yazık ki bu kampanyaya dahil değil.

This entry was posted in 30 TL'nin üzerindeki şaraplar, Şarap Deneyimleri and tagged , , , . Bookmark the permalink.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*

* Copy This Password *

* Type Or Paste Password Here *

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>