Şarap Etkinlikleri & EWBC

Sizi bu aralar e-posta kutuma düşen birkaç etkinlikten haberdar etmek istedim.

Ankara’da 23-24-25 Kasım tarihlerinde Gordion Şarap günleri gerçekleşecek. Saat 14:00 – 20:00 saatleri arasında 15 yerli üreticinin standında şarap tadılabilecek. Tadımlar ücretsiz olduğu gibi, aynı tarihlerde yapılacak olan çeşitli seminerlere de katılım ücretsiz olacak. Detaylı bilgiyi burada bulabilirsiniz.

İstanbul Levent’teki Doluca Wine Lounge’da şarabı daha yakından tanımaya yönelik 3 günlük bir seminer, tek tek üzümlere yönelik ise birer günlük seminerler gerçekleşecek. Bu seminerlere katılım ücretli ve rezervasyon gerekiyor. Detaylar burada.

Gusto dergisinin bir kaç kurdan oluşan eğitimlerinin ilk etabı 12 Kasım Pazartesi günü Taksim’da Rouge’da başlayacak. Bu eğitimler de ücretli ve rezervasyon gerekiyor. Detaylı bilgi isteyenler 0212 237 01 12 – 0212 237 01 17 numaralı telefonlardan Sezgin Bolat’ı arayacak bilgi alabilirler.

En sonuncusu ve en önemlisi de, bu sene 9-11 Kasım tarihlerinde Türkiye’de İzmir’de gerçekleşecek olan EWBC (European Wine Bloggers Conference). Tüm dünyadan şarap blogu yazarlarının ve sektör çalışanlarının katıldığı, çok büyük ve güzel bir organizasyona benziyor, detayları burada. Wines of Turkey organizasyonun ev sahipliğini yapıyor. Ben de orada olacağım demek isterdim ama ne yazık ki İzmir’de olduğundan ve kayıt ücreti de alındığından katılım ciddi bir bütçe gerektiriyor ve bir hobi için harcanması bana göre makul tutarları aşıyor :) bu nedenle gitmiyorum, umarım pişman olmam.

This entry was posted in Şarap Deneyimleri and tagged . Bookmark the permalink.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*

* Copy This Password *

* Type Or Paste Password Here *

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>