Mayıs Ayı Şarap Etkinlikleri

Bahar gelince yeme içme dünyası şenlenmeye başladı. Doluca’nn birkaç yıldır düzenlediği Kadeh Kadeh DLC günleri başladı bile. 15 Mayıs – 2 Haziran tarihleri arasında burada beliritlen mekanlarda DLC serisi şaraplarını kadehte tadabilirsiniz. Ayrıca bir de DLC Lezzet Makinesi diye bir şey yapmışlar. Bu uygulamada DLC şarapları eşliğinde menünüzü oluşturuyorsunuz. En beğenilen menünün sahibi, etkinlik mekanlarından birinde çift kişilik bir akşam yemeği kazanıyor.

24-25-26 Mayıs tarihlerinde de, Kuruçeşme’deki İncirli Şaraphane’de İncirli Şarap Günleri gerçekleşecek. Cuma akşamı açılış kokteyliyle başlayan etkinlik, hafta sonu boyunca 100 farklı şarabı kadehte tadabilme imkanıyla devam edecekmiş. Etkinlik süresince İncirli Şaraphane’deki şaraplar %20 indirimli olarak alabilecek ve  şaraphane’nin üst katındaki Kydonia ve La Mancha Restaurant’ta şarapları şaraphane fiyatıyla içilebileceksiniz. Etkinlik pazar akşamı bir canlı müzik performansının yer aldığı Champagne Jazz Lounge ile sona erecek.

This entry was posted in Şarap Deneyimleri and tagged , , , , , . Bookmark the permalink.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*

* Copy This Password *

* Type Or Paste Password Here *

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>