Kayra Vintage Kadehte

Kayra’nın Vintage adlı bir serisi var. Bu serinin şaraplarını websitelerinde “Kayra’nın koleksiyon serisidir” şeklinde tanımlamışlar. Bu seriden bir adet şarap elimde mevcut şu an, ancak henüz tatmadım. Kayra Vintage hakkında hiçbir bilgim yokken özel sayılabilecek bir gün için almıştım çünkü şişenin tasarımından özel bir şarap olduğu zaten anlaşılıyor. O gün geldiğinde başka şaraplar içildi ve buna sıra gelmedi henüz.

Kayra Vintage koleksiyonu ile ilgili olan, varlığını tesadüfen öğrendiğim bir kampanyanın haberini vermek istiyorum sizlere. 17-31 Aralık tarihleri arasında İstanbul’da geçerli olan bu kampanya kapsamında Vintage ürünleri bazı restoranlarda kadehte sipariş verilebiliyor. Bu şarapları normal zamanlarda kadehte sipariş etmenizin mümkün olacağını pek sanmıyorum. Bu yüzden eğer kadehte tatmak isterseniz bu fırsatı değerlendirmek isteyebilirsiniz. 

Bu kampanya kapsamında kadehte sipariş edilebilecek şaraplar: Kayra Vintage Cabernet Sauvignon 2008, Kayra Vintage Merlot 2008, Kayra Vintage Boğazkere 2008, Kayra Vintage Shiraz 2009, Kayra Vintage Öküzgözü 2007 single vineyard ve Kayra Vintage Chardonnay 2009.

Kampanyaya katılan mekanlar: El Besso, Fratelli la Bufala, Park Şamdan, Urza, Zazie, Nusr-et, Obika, Midpoint, Beymen Brasserie, Mavi Balık, Happily Ever After, Oben Şarap Evi, Lacivert, Bistro 33, CKM Hayal Kahvesi, Antochia, Smyrna, Kahvedan, Susam, Develi Restoran Levent, Develi Restoran Samatya, Pano Şarap Evi.

This entry was posted in Şarap Deneyimleri and tagged , . Bookmark the permalink.

2 Responses to Kayra Vintage Kadehte

  1. cemre says:

    Su ozel siseyi merak ettim elif hnm, resim yol mu?:)

  2. Henüz yok ama yakında şişeyi açıp tadım notlarıyla beraber fotoğrafını da yayımlamayı düşünüyorum :) Şişeden çok etiketi şık aslında.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*

* Copy This Password *

* Type Or Paste Password Here *

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>