Doluca Karma Chardonnay Narince (2008)

Ne yazık ki çok kötü çıkmış olan yandaki fotoğrafta gördüğünüz şarap oldukça güzel bir beyaz şaraptır sevgili okuyucularım. Fark ettiyseniz kendime verdiğim sözleri tutabiliyorum ve sadece kırmızı şarap içmiyor, beyaz ve roze’lere de şans tanıyorum.

Bu şaraptan aslında daha önce burada kısaca bahsetmiştim. Doluca’nın, bir yerli üzüm ile bir yabancı üzüm türünü harmanlayarak ürettiği Karma serisi şaraplarından bir beyaz, Chardonnay ve Narince kupajı.

Chardonnay ve Narince zaten sevdiğim üzümler, bu şarabı da daha önce tatmıştım, bu yüzden güzel olacağından zaten şüphem yoktu. Çok sevdiğim ve özlediğim arkadaşlarımla geçirdiğim bir akşamı taçlandırınca ve üstelik herkes de beğendiğini söyleyince bir aferin daha aldı benden. Bence siz de deneyin. Hazır balık mevsimi de geldi, güzel bir balık seçin en sevdiğinizden, yanına da iyi soğutulmuş bir Karma Chardonnay Narince… Ohh hayat ne güzel :)

This entry was posted in Şarap Deneyimleri and tagged , , , . Bookmark the permalink.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*

* Copy This Password *

* Type Or Paste Password Here *

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>