Doluca Verano Cabernet Sauvignon Öküzgözü

Diyelim ki sevdiğiniz arkadaşlarınız, dostlarınız, tanışlarınız (artık neyiniz oluyorlarsa) ile birlikte yemek yiyeceksiniz. Aranızda balık yiyen var, salata yiyen var, pizza yiyen var, şaraba düşkün olan var, olsa da olur olmasa da olur diyen var. Hangi şarabı seçeceksiniz? Bence roze seçin.

Roze şarapların genellikle içimleri hafiftir, şaraba aşina olmayanları fazla zorlamaz. Üstelik roze şarap hem beyazcıları da kırmızıcıları da kırmadan orta yol buldurur, hem kadehte şık durur, hem de bence pek bir lezizdir, yani daha ne olsun!

Doluca’nın rozelerinden biri, Verano Cabernet Sauvignon Öküzgözü (hangi yılın rekoltesi olduğunu not almayı atlamışım) işte böyle zamanlarda hayat kurtaran seçimlerden biri olabilir. Ferahlatıcı ve meyvemsi, somon rengi güzel bir roze. Rast gelirseniz deneyin derim.

This entry was posted in Şarap Deneyimleri and tagged , , , . Bookmark the permalink.

One Response to Doluca Verano Cabernet Sauvignon Öküzgözü

  1. Caner says:

    Benim cok begendigim bir roze. Herkese mutlaka tavsiye ediyorum. Katiliyorum roze herkes icin iyi bir secim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*

* Copy This Password *

* Type Or Paste Password Here *

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>